Atrakcje - Relax

Wg słownika synonimów RELAX to: frajda, gra, harce, hobby, odpoczynek, odskocznia, przyjemność, radocha, rozrywka, urozmaicenie, zabawa, odpoczywanie, odprężenie, rekreacja, spoczynek, urlop, wakacje, wczasy, wypoczynek, wytchnienie, chwila wolnego, czas wolny, regeneracja, odciążenie, spokój, ulga, uspokojenie, wyciszenie, luz psychiczny, pogoda ducha, równowaga, spokój ducha, ukojenie, wyluzowanie, rozluźnienie, rozprężenie, luz, wolna chwila, rześkość, świeżość, odetchnięcie, atrakcja, harmonia, zmiana, własna inicjatywa, postój, złagodzenie, leniuchowanie,

To wszystko macie Państwo zaznać na naszym ośrodku. Ale żeby nie kojarzyło się to z nudą to polecamy:

 

SŁOŃCE I PLAŻA

Chcecie przeżyć dreszcz emocji i poczuć  niesamowitą moc pod kołami napędu 4x4. Pot, kurz i zmęczenie ale też niesamowite doznania i nowe wrażenia – to gwarancja jazdy na czterokołowcu. Pomożemy Wam  zorganizować kilkugodzinną przejażdżkę po okolicznych bezdrożach, wśród pól, łąk i ścieżek leśnych. I to niezależnie czy jesteście dużą firmową grupą czy małą rodziną czy paczką przyjaciół. Zajęcia poprowadzą instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem a jazdę dopasowujemy do umiejętności i możliwości każdego uczestnika, kładąc nacisk na bezpieczeństwo


ROWERY WODNE

Rowery wodne, to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią aktywny i rekreacyjny wypoczynek nad wodą. Polecamy więc wypożyczenie rowerów wodnych, które z pewnością uprzyjemnią Państwu pobyt na naszym ośrodku. Rowery są atrakcją dla dzieci, dla które szybko się nudzą, kiedy nie mają zapewnionych atrakcji. Nasze 4-osobowe rowery wodne Syriusz są bezpieczne i utrzymują się stabilnie na wodzie. Można się zatrzymać i dryfując, spokojnie poopalać. Zabierając prowiant, a miejsca mają Państwo sporo, można zrobić wielogodzinny piknik na łonie natury w otoczeniu pięknych lasów i z dala od zgiełku i hałasu.


STREFA WI-FI

Udostępniamy Państwu specjalnie przygotowaną relaksacyjna strefę wi-fi. Pod sosnowym drzewem przypominającym wielkie drzewko bonsai, siadacie Państwo wygodnie i łączycie się ze światem. Darmowe wi-fi ma pozwolić pozamykać tzw. inne, ważne sprawy. Żeby nie odrywać się od sielankowego nastroju, tuż przy strefie jest kawiarnia, gdzie polecamy m.in. ciepłe i zimne napoje. Hasło do wi-fi jest dostępne w recepcji.


 

BAR / KAWIARNIA

Ogrzewająca herbata czy smaczna kawka z ekspresu, lód w polewie czekoladowej czy chrupiący herbatnik, zimne piwko czy sok owocowy, przekąskowy chips czy pożywny batonik musli, napój izotoniczny czy puszka zimnej coli, własnej roboty deser jogurtowy czy również ręcznie robione smoothie, zapiekanka czy może jednak hot-dog z sosem czosnkowym. Przed takimi dylematami postawimy Państwa w naszej kawiarni. I z tego powodu nie jest nam przykro.

Bo staramy się byście mieli Państwo duży wybór smacznych i dobrych rzeczy.

Bar to także miejsce, gdzie wieczorem można pooglądać transmisje sportowe. Żużel, piłka nożna i inne dyscypliny, które serwuje cyfrowa platforma satelitarna. Duży taras z parasolami przed kawiarnią i strefa wi-fi nie pozwoli za szybko odejść z tego miejsca. Zapraszamy !


WĘDKARSTWO

Bezpośrednie przyleganie naszego ośrodka do jeziora Paklicko Wielkie pozwala na swobodne wędkowanie o każdej porze dnia i nocy. Wszelkie znane gatunki ryb występują tu nadmiarze - nikomu nie zabraknie. Trzeba mieć tylko na nie swój sposób. Ale jak mówią wędkarze – w wędkowaniu nie o ryby chodzi. Cisza spokój, bo na jeziorze jest tlko jeden nasz ośrodek pozwala odetchnąć z kijem w ręku.

Oczywiście dla zapaleńców dajemy możliwość wypożyczenia wygodnych łodzi wędkarskich a od sezonu 2018 także silników elektrycznych oraz akumulatorów.

 

Lp

Rodzaj składki okręgowej

Wody nizinne

1

Składka okresowa 1 dniowa - dla członków PZW

30 zł

 

Składka okresowa 1 dniowa - nie zrzeszeni i obcokrajowcy

45 zł

2

Składka okresowa 3 dniowa - dla członków PZW

40 zł

 

Składka okresowa 3 dniowa - nie zrzeszeni i obcokrajowcy

85 zł

3

Składka okresowa 7 dniowa - dla członków PZW

60 zł

 

Składka okresowa 7 dniowa - nie zrzeszeni i obcokrajowcy

110 zł

4

Składka okresowa urlop./do 14 dni/ - dla członków PZW

70 zł

 

Składka okresowa urlop./do 14 dni/ - nie zrzeszeni i obcokrajowcy

120 zł


 

GRZYBOBRANIE

Jesień to wspaniała okazja, by na naszym ośrodku stworzyć sobie bazę na zbiór grzybów. Pobliskie lasy w obfitują, w prawdziwki, podgrzybki, smardze czy kurki. Nasze lasy są także miejscem do przyjemnych jesiennych spacerów. Borowiki i podgrzybki rosną nawet przy domkach letniskowych. Nieznającym okolicznych lasów wskażemy miejsca, gdzie wyprawa po grzyby skończyć sie może tylko sukcesem. 


Atrakcje 

OBOZY I KOLONIE 

Kontakt

E-MAIL

biuro@nowydworek.com.pl

TELEFON

+48 513 057 540 – recepcja

+48 500 156 866 - oferta grupowa

KONTO

Santander Bank

58 1090 1593 0000 0001 1019 7283

ADRES

Siedziba: Open Group SC, ul. Świerkowa 7, 66-200 Świebodzin

Ośrodek: OW Nowy Dworek, 66-200 Świebodzin

GPS

GPS N52° 19' 57.7725"

E15° 29' 48.0469"

Strony internetowe

Wykonanie Rekart.pl