Atrakcje - Relax

Wg słownika synonimów RELAX to: frajda, gra, harce, hobby, odpoczynek, odskocznia, przyjemność, radocha, rozrywka, urozmaicenie, zabawa, odpoczywanie, odprężenie, rekreacja, spoczynek, urlop, wakacje, wczasy, wypoczynek, wytchnienie, chwila wolnego, czas wolny, regeneracja, odciążenie, spokój, ulga, uspokojenie, wyciszenie, luz psychiczny, pogoda ducha, równowaga, spokój ducha, ukojenie, wyluzowanie, rozluźnienie, rozprężenie, luz, wolna chwila, rześkość, świeżość, odetchnięcie, atrakcja, harmonia, zmiana, własna inicjatywa, postój, złagodzenie, leniuchowanie,

To wszystko macie Państwo zaznać na naszym ośrodku. Ale żeby nie kojarzyło się to z nudą to polecamy:


SŁOŃCE I PLAŻA

Wypoczynek w lubuskim to duże prawdopodobieństwo dobrej pogody. Tu statystycznie słońce świeci częściej niż w innych regionach Polski. A amatorów wylegiwania się na plaży z pewnością nie brakuje. Zwłaszcza, że na piaszczystej plaży można mieć pod okiem swe pociechy. Nasz ośrodek dysponuje piaszczysta plażą z drewnianym pomostem, kontrolowanym corocznie przez odpowiednie służby. Wiele radości sprawi Państwu kąpiel w czystym jeziorze (I klasa czystości wg PIS-E). Zejście do jeziora jest bardzo łagodne, co daje dzieciom możliwość zabawy w wyznaczonym brodziku. W okresie wakacji kąpielisko strzeżone jest przez ratowników WOPR z kwalifikacjami udzielania pierwszej pomocy. Obok plaży macie Państwo możliwość wypożyczenia kajaków, rowerów i łodzi a także leżaków basenowych.

Regulamin kąpieliska


ROWERY WODNE

Rowery wodne, to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią aktywny i rekreacyjny wypoczynek nad wodą. Polecamy więc wypożyczenie rowerów wodnych, które z pewnością uprzyjemnią Państwu pobyt na naszym ośrodku. Rowery są atrakcją dla dzieci, dla które szybko się nudzą, kiedy nie mają zapewnionych atrakcji. Nasze 4-osobowe rowery wodne Syriusz są bezpieczne i utrzymują się stabilnie na wodzie. Można się zatrzymać i dryfując, spokojnie poopalać. Zabierając prowiant, a miejsca mają Państwo sporo, można zrobić wielogodzinny piknik na łonie natury w otoczeniu pięknych lasów i z dala od zgiełku i hałasu.


STREFA WI-FI

Udostępniamy Państwu specjalnie przygotowaną relaksacyjna strefę wi-fi. Pod sosnowym drzewem przypominającym wielkie drzewko bonsai, siadacie Państwo wygodnie i łączycie się ze światem. Darmowe wi-fi ma pozwolić pozamykać tzw. inne, ważne sprawy. Żeby nie odrywać się od sielankowego nastroju, tuż przy strefie jest kawiarnia, gdzie polecamy m.in. ciepłe i zimne napoje. Hasło do wi-fi jest dostępne w recepcji.


 

BAR / KAWIARNIA

Ogrzewająca herbata czy smaczna kawka z ekspresu, lód w polewie czekoladowej czy chrupiący herbatnik, zimne piwko czy sok owocowy, przekąskowy chips czy pożywny batonik musli, napój izotoniczny czy puszka zimnej coli, własnej roboty deser jogurtowy czy również ręcznie robione smoothie, zapiekanka czy może jednak hot-dog z sosem czosnkowym. Przed takimi dylematami postawimy Państwa w naszej kawiarni. I z tego powodu nie jest nam przykro.

Bo staramy się byście mieli Państwo duży wybór smacznych i dobrych rzeczy.

Bar to także miejsce, gdzie wieczorem można pooglądać transmisje sportowe. Żużel, piłka nożna i inne dyscypliny, które serwuje cyfrowa platforma satelitarna. Duży taras z parasolami przed kawiarnią i strefa wi-fi nie pozwoli za szybko odejść z tego miejsca. Zapraszamy !


WĘDKARSTWO

Bezpośrednie przyleganie naszego ośrodka do jeziora Paklicko Wielkie pozwala na swobodne wędkowanie o każdej porze dnia i nocy. Wszelkie znane gatunki ryb występują tu nadmiarze - nikomu nie zabraknie. Trzeba mieć tylko na nie swój sposób. Ale jak mówią wędkarze – w wędkowaniu nie o ryby chodzi. Cisza spokój, bo na jeziorze jest tlko jeden nasz ośrodek pozwala odetchnąć z kijem w ręku.

Oczywiście dla zapaleńców dajemy możliwość wypożyczenia wygodnych łodzi wędkarskich a od sezonu 2018 także silników elektrycznych oraz akumulatorów.

 

 

 

 

GRZYBOBRANIE

Jesień to wspaniała okazja, by na naszym ośrodku stworzyć sobie bazę na zbiór grzybów. Pobliskie lasy w obfitują, w prawdziwki, podgrzybki, smardze czy kurki. Nasze lasy są także miejscem do przyjemnych jesiennych spacerów. Borowiki i podgrzybki rosną nawet przy domkach letniskowych. Nieznającym okolicznych lasów wskażemy miejsca, gdzie wyprawa po grzyby skończyć sie może tylko sukcesem. 


Atrakcje

OBOZY I KOLONIE 

Kontakt

E-MAIL

biuro@nowydworek.com.pl

TELEFON:

+48 691 673 655 - recepcja
(czynna w godzinach 9:00 - 19:00)
+48 500 156 866 - oferta grupowa


E-MAIL:

biuro@nowydworek.com.pl

KONTO:

Santander Bank
58 1090 1593 0000 0001 1019 7283

ADRES:

Siedziba: Open Group SC, ul. Świerkowa 7, 66-200 Świebodzin

Ośrodek: OW Nowy Dworek, 66-200 Świebodzin

GPS

GPS N52° 19' 57.7725"

E15° 29' 48.0469"

Wykonanie Rekart.pl