Atrakcje - Zdrowie

LASY

Województwo lubuskie położone jest w zachodniej części Polski na obszarze Środkowego Nadodrza. W krainie dwustu jezior, pomiędzy sosnowymi lasami, wśród pagórków i malowniczych dolin rozciąga się przepiękna Ziemia Lubuska. Województwo to jest najbardziej zalesionym w kraju. Kompleksy leśne zajmują tu blisko 50% ogólnego terenu regionu. Ziemia Lubuska posiada szereg walorów turystycznych. Bogata flora i fauna, wody jezior, łagodny klimat, liczne zabytki oraz dobrze zagospodarowane środki wypoczynkowe, campingi i pola namiotowe pozwalają na realizację różnych form turystyki. Doskonałe warunki do wypoczynku znajdą tu zarówno amatorzy turystyki pobytowej jak i wędrownej.

Nasz ośrodek jest odzwierciedleniem wymienionych walorów Ziemi Lubuskiej. Dookoła same lasy, wśród których można pospacerować i odetchnąć świeżym, zdrowym powietrzem. Zielone buki wiosną tworzą niepowtarzalny klimat, a jesienne żółtobrązowe brzozy  oddają sielankowy klimat tego miejsca.


ZDROWA ŻYWNOŚĆ

Na naszym ośrodku propagujemy zdrową i dobra żywność. Nie robimy tu jakieś rewolucji, ale staramy się by nasze codzienne posiłki były różnorodne i smaczne dla szerokiego grona klientów. Nie używamy środków wzmacniających smaki czy zapachy, używamy naturalnych ziół i przypraw. Chcemy, by posiłki obfitowały w owoce i warzywa. Dobieramy produkty bardzo dobrej jakości. O ile to możliwe, stosujemy ekologiczne produkty od lokalnych dostawców.

Nasza oferta nie jest obojętna dla osób z różnymi dietami i alergiami (m.in..na gluten, na laktozę, na mięso). Nałożyliśmy sobie wysokie standardy, by posiłki były przygotowywane i przechowywane w higienicznych warunkach. Można u nas wykupić całodzienne wyżywienie jak również np. same obiady.


ODPOCZYNEK

Żyjemy w ciągłym biegu, pracujemy po kilkanaście godzin dziennie, nie mamy czasu dla siebie i rodziny. Praca zawodowa pochłania nas całkowicie i bez reszty.  Jak pokazują liczne badania medyczne i psychologiczne, długotrwały brak odpoczynku znacząco osłabia siły obronne organizmu, prowadzi do wyczerpania i zwiększa ryzyko wystąpienia infekcji bakteryjnych. Dlatego przez cały rok powinniśmy zapewnić sobie 7-8 godzin snu na dobę oraz nauczyć się odpoczywać. Tak więc trud i praca powinny przeplatać się z okresami wypoczynku i błogiego relaksu. Współgranie tych elementów jest konieczne, abyśmy zachowali zdrowie fizyczne i równowagę psychiczną.

Będziemy dążyć, by Państwa pobyt na naszym ośrodku był elementem takiej odskoczni od codzienności. Chcielibyśmy, by przez kontakt z naturą zapomnieli Państwo o zgiełku, stresie i sprawach zawodowych. Chcielibyśmy, by czas spędzony u nas był radosny, refleksyjny ale też niebanalny i aktywny. Stąd taka a nie inna oferta


AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA

Nie chcemy by Państwa wypoczynek kojarzony był potem i łzami. Nie mamy też do końca takich kompetencji. Ale chcemy Was zarazić aktywnym spędzaniem urlopu. O tym, że sport i ruch to zdrowie, wiedzą wszyscy. Ale istnieje wiele najróżniejszych wymówek, żeby się na wczasach nie przemęczać. My chcielibyśmy, żeby skorzystali Państwo z różnorodnych form aktywności. Dlatego oferujemy całą gamę możliwości spędzenia czasu na sportowo. Oprócz opalania na dryfujących rowerach wodnych czy wycieczce kajakami chcielibyśmy, byście skorzystali ze spacerów z kijkami, z gry w siatkówką plażową, zagrali w darta, bulle czy stacjonarne piłkarzyki czy tenis stołowy. Bieganie czy jazda na rowerze, zwiedzając przy okazji okoliczne lasy i atrakcje okolice powinny dać Państwu wiele szczęścia i satysfakcji. Ostatnio wprowadziliśmy także aktywności strzeleckie, linowe a wędrówki piesze i wycieczki rowerowe wzbogaciliśmy o wersję nocną.

 

 

Atrakcje

OBOZY I KOLONIE 

Kontakt

E-MAIL

biuro@nowydworek.com.pl

TELEFON:

+48 691 673 655 - recepcja
(czynna w godzinach 9:00 - 19:00)
+48 500 156 866 - oferta grupowa


E-MAIL:

biuro@nowydworek.com.pl

KONTO:

Santander Bank
58 1090 1593 0000 0001 1019 7283

ADRES:

Siedziba: Open Group SC, ul. Świerkowa 7, 66-200 Świebodzin

Ośrodek: OW Nowy Dworek, 66-200 Świebodzin

GPS

GPS N52° 19' 57.7725"

E15° 29' 48.0469"

Wykonanie Rekart.pl