Atrakcje - Sport

KajakiKAJAKI

Do użytku oddajemy ponad 20 nowych polietylenowych kajaków, dobrej francuskiej firmy Rotomod. Chcemy by były świadkiem Waszej niesamowitej przygody podczas spływu rzeką Paklicą do wsi Gościkowo. Trasa biegnie wzdłuż rezerwatu przyrody „Dębowy Ostrów”  i ma ok. 7 km a przeżycia na długo pozostaną w pamięci. Zapewniamy transport kajaków i ludzi.

Kajaki to także niezła zabawa na naszym jeziorze, gdzie można zrobić wycieczkę wzdłuż linii brzegowej. To nieodzowny element programu wypoczynku dla dzieci i młodzieży, z którego mało które dziecko nie jest zadowolone.

Kajaki to idealny element wypoczynku rodzinnego jak i fragment zjazdu firmowego przed wieczornym biesiadowaniem.


 

ROWERY

Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że rower jest dobry na wszystko. I to w każdych warunkach i okolicznościach. Ziemia Lubuska to raj dla rowerzystów. Nie inaczej wokół naszego ośrodka.

Różnorodność tras, okoliczne atrakcje na trasie to argumenty by wypożyczyć u nas rower i odjechać w dal.

Oferujemy Państwu 40 nowych rowerów znakomitej amerykańskiej firmy Trek. Zarówno męskie, damskie jak i kilka juniorów. Oczywiście dla bezpieczeństwa wszystkie z kaskami i kamizelkami odblaskowymi.

Możliwości jest wiele: z rodziną, z firmą, z kolegami a my bez problemu podpowiemy gdzie i jak, a nawet z chęcią popilotujemy taką zorganizowaną wycieczkę.


 

Zajęcia linowe

Podczas wakacyjnego, rodzinnego wypoczynku Wasze dzieci będą mogły skorzystać z nie lada atrakcji. Zajęcia linowe możemy realizować w trzech strefach: parku linowego (przejście trasy zbudowanej wśród drzew), ścianki wspinaczkowej (wejście jak najwyżej używając siły swoich rąk i nóg) oraz wieży ze skrzynek (zbudowania, wspinania się i utrzymania równowagi na zbudowanych przez siebie segmentach).

Pod okiem wykwalifikowanego instruktora dzieciaki przeżyją niemałą dawkę adrenaliny i będą mogły sprawdzić swoje umiejętności zręcznościowe i ruchowe.

 


 

Strzelanie

Dla Państwa dyspozycji dajemy szeroką gamę możliwości strzeleckich.

Na naszej strzelnicy możecie zweryfikować swoją celność za pomocą wiatrówki. Trafić do małej tarczy wcale nie jest tak łatwo. Do tego łuk sportowy i zabawa w Robin Hooda.

A kto pamięta młodzieńcze proce? Dziś wracają w formie bezpiecznej zabawy dla całej rodziny. A jakby jeszcze było mało to uzupełnieniem turnieju strzeleckiego może być dart klasyczny czyli rzucamy rzutkami do tarczy.

Wszystko w bezpiecznych warunkach a przy większych grupach możemy zorganizować turniej.


 

Gra terenowa

Wspaniałe połączenie spaceru, zabawy oraz poznawania nowodworskiej przyrody. Świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu.

Trasa wiedzie po pięknym rezerwacie przyrody „Dębowy Ostrów” i okolicach naszego jeziora. Nasza gra to forma podchodów, podczas której odnajdujecie wytyczone punkty oraz wykonujecie przy nich specjalne zadania. Zadania mają różny charakter – należy wykazać się wiedzą, dobrą obserwacją a niekiedy zręcznością.

Mnóstwo zabawy i radości dla wszystkich uczestników, Oprócz wersji dla dzieci mamy również scenariusze dla rodzin i dorosłych.


 

Nocne rajdy

Bardzo ciekawa propozycja dla wszystkich tych, którzy lubią wycieczki piesze oraz rowerowe. Pora zmierzchu daje niespotykany klimat oraz dodatkowa dawka adrenaliny.

To frajda, której się nie zapomina. Trasa piesza biegnie wzdłuż jeziora, wśród pól, lasów i rzeczek. Solidne trekkingowe buty są tu podstawą, bo nie jest to spacer po mieście. Rowerem natomiast robimy większe kółko wokół jeziora.

Trasa jest raczej wymagająca ale za to dająca niezapomniane wrażenia. Oczywiście wszystkich uczestników wyposażamy w czołowe latarki.


 

BOISKA SPORTOWE

Na naszym ośrodku mamy do dyspozycji wiele zielonego terenu do sportowej rywalizacji drużynowej. Niezależne boiska do:

- piłki nożnej  - trawiaste, 50m x 20m z bramkami, siatkami i piłkami

- piłki koszykowej – z kostki brukowej, z nowymi stalowymi tablicami i obręczami oraz piłkami

- piłki siatkowej – trawiaste i piaszczyste na plaży, oświetlone wraz z piłkami

Dzieciaki mają to naprawdę raj, ale my zapraszamy także dorosłych do aktywnej rywalizacji i ruchu na świeżym powietrzu. 


 

SPRZĘT SPORTOWY

Co jeszcze mamy i czym się dzielimy:

- siatkonoga

- tenis stołowy

- dart

- bule

- badminton

- nordic walking

To sporo by się u nas nie nudził nikt, kto przybył do nas by aktywnie spędzić czas. Wypożyczenie za niewielką opłatą sprzętu pozwoli spędzić aktywne i radosne chwile  Twojemu towarzystwu.


 

INFRASTRUKTURA OUTDOR

Poranna partyjka ping ponga, a może popołudniowa gra w piłkarzyki. Ta zabawa doskonale rozwija koordynację ruchową oraz refleks.

Funkcjonalne piłkarzyki stołowe czy tenis stołowy niosą wiele radości, stanowią rewelacyjną rozrywkę zarówno podczas imprez biznesowych, integracyjnych, jak i podczas wieczorów rodzinnych czy koleżeńskich.

O zaletach warcabów i szachów wiedzieli już starożytni Egipcjanie, bo rozwijają umysł, koncentrację i zdyscyplinowanie.

Dlatego na naszym ośrodku przygotowaliśmy 6 stołów outdoorowych, by na świeżym powietrzu aktywny wypoczynek stał się częścią Państwa pobytu.


 

NORDIC WALKING

Nordic Walking to aktywność dla wszystkich, bez względu na wiek - może go uprawiać praktycznie każdy, od najmłodszych do ludzi w podeszłym wieku. 

Nordic Walking angażuje 90% mięśni organizmu oraz podnosi ogólną sprawność.  Dzięki kijkom odciążone są stawy, prostujemy i odciążamy kręgosłup, korygujemy wady postawy wzmacniając mięśnie.

Czy trzeba coś jeszcze dodać, by zachęcić do spaceru po naszych okolicznych ścieżkach leśnych i polnych.

U nas wypożyczą Państwo kije, kupią wodę czy napój a my podpowiemy jakie trasy wybrać.


 

Atrakcje

OBOZY I KOLONIE 

Kontakt

E-MAIL

biuro@nowydworek.com.pl

TELEFON:

+48 691 673 655 - recepcja
(czynna w godzinach 9:00 - 19:00)
+48 500 156 866 - oferta grupowa


E-MAIL:

biuro@nowydworek.com.pl

KONTO:

Santander Bank
58 1090 1593 0000 0001 1019 7283

ADRES:

Siedziba: Open Group SC, ul. Świerkowa 7, 66-200 Świebodzin

Ośrodek: OW Nowy Dworek, 66-200 Świebodzin

GPS

GPS N52° 19' 57.7725"

E15° 29' 48.0469"

Wykonanie Rekart.pl